Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Brendis

Bosolac Selected Rare Brandy XXO 700ml 40%abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Bosolakas
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:Kiekviename butelyje supakuota dovanų dėžutė, 12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:8000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas

Brendis Bosolac XXO

Bosolac brendis XXO yra distiliuojamas Prulho Prancūzijoje, maišomas ir išpilstomas į butelius Kinijoje. Egzotiškos vynuogės, medžiagos ir technologijos garantuoja unikalų skonį. Rankų darbo stiklinis butelis suteikia elegancijos. Klientai jį vertina kaip gerą pasirinkimą vakarėliams ir šventėms. Nenuostabu, kad jums patiks sodrus skonis ir šiek tiek stiprus iš anksto.


Konkurencingas pranašumas:

Patraukli kaina su greita pristatymo data.

Pakanka atsargų.

Vienkartinė alkoholinių gėrimų aptarnavimo sistema.


Pirmaujantis eksportas 8 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

Kompanijos profilis

„Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.“ yra profesionalus tarptautinis alkoholinių gėrimų gamintojas Kinijoje, į kurį 2018 m. investavo JK „Goalong Group“, daugiausia gaminanti ir eksportuojanti viskį, brendį, degtinę, džiną, likerį ir kitus alkoholinius gėrimus. Įsikūręs Liuyang miesto dviejų orientuotų pramonės parke, tai pirmasis pagal dydį vieno salyklo viskis distiliavimo gamykla Kinijoje, taip pat 4-oji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Group, turinti pažangiausią ir moderniausią įrangą bei aukšto lygio valdymo sistemą, atstovaujančią 4-ajam grupės tarptautiniam pristatymo lygiui, daugiausia dėmesio skiriant Kiniškas viskis alkoholinių gėrimų gamybos ir privačių prekių ženklų paslaugos klientams iš šalies ir užsienio.

12

Goalong grynas salyklinis viskis yra pasiekęs gerų rezultatų įvairiose profesionaliose alkoholio parodose ir degustacijose. 2020 m. prekės ženklas buvo eksportuotas į JAV taip, kad jis pateks į didžiuosius JAV prekybos centrus ir taps karštai parduodama preke.

66

55


10

9

Detalės
TYRIMAS