Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Brendis

„Goalong Movie XO“ brendis 700ml 40% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:FILMAS
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:Kiekviename butelyje supakuota dovanų dėžutė, 12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:8000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
1
SkonisŠvieži vaisiai su švelniu šokolado aromatu
SkonisTurtingas ir gerai subalansuotas

Konkurencingas pranašumas:

Patraukli kaina su greita pristatymo data

Pakanka atsargų

Vienkartinė alkoholinių gėrimų aptarnavimo sistema.

FILMAS XO brendis yra distiliuotas vynas, pagamintas iš vynuogių. Nors jame yra daug alkoholio, jis puikiai išlaiko vaisių skonį ir aromatą, todėl burna nėra aštri, o skonis yra sodrus, labai švelnus ir labai minkštas.

1617330408832682.png.webp_副本

1640338686200569.png.webp_副本

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

Kompanijos profilis

„Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.“ yra profesionalus tarptautinis alkoholinių gėrimų gamintojas Kinijoje, į kurį 2018 m. investavo JK „Goalong Group“, daugiausia gaminanti ir eksportuojanti viskį, brendį, degtinę, džiną, likerį ir kitus alkoholinius gėrimus. Įsikūręs Liuyang miesto dviejų orientuotų pramonės parke, tai pirmasis pagal dydį vieno salyklo viskis distiliavimo gamykla Kinijoje, taip pat 4-oji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Group, turinti pažangiausią ir moderniausią įrangą bei aukšto lygio valdymo sistemą, atstovaujančią 4-ajam grupės tarptautiniam pristatymo lygiui, daugiausia dėmesio skiriant Kiniškas viskis alkoholinių gėrimų gamybos ir privačių prekių ženklų paslaugos klientams iš šalies ir užsienio.


Detalės
2
3
4
5
TYRIMAS