Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Brendis

„Goalong Royal“ „Carlston“ brendis VSOP alkoholiniai gėrimai 700ml 40% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:FILMAS
Mažiausias užsakymo kiekis:1200 buteliai
Pakavimo informacija:Kiekviename butelyje supakuota dovanų dėžutė, 12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:8000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
44.1

Vynuoges atrinkome sutrinti ir išspausti moderniu vakuuminiu presu, o laukinės mielės naudojamos natūraliai fermentacijai, kad būtų gaminamas originalus vynuogių vynas, o vėliau distiliuojamas dvigubo distiliavimo aparatu. Pasibaigus distiliavimui, jis vadinamas gyvybės vandeniu. Su originalaus stambaus mineralo aromatu, jis turi būti laikomas ąžuolo statinėse 3 metus, kad taptų tikru Royal Carlston. brendis VSOP.


Konkurencingas pranašumas:

Patraukli kaina su greita pristatymo data

Pakanka atsargų

Vienas sustojimas likeris paslaugų sistema.


55
66
77

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

3

88

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramonės parke Liuyang mieste. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramoniniame parke Liuyang mieste, kurio plotas yra 23259.67 kvadratiniai metrai. 5 dideli pastatai, kurių kiekvieno statybos plotas yra apie 5000 kvadratinių metrų. Tai pirmasis didelio masto vieno salyklo viskis spirito varykla Kinijoje.Ir tai ketvirtoji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Liquor Group.


Detalės
2
3
TYRIMAS