Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Brendis

„Bosolac“ ypatingos kokybės XO brendis 700ml 40% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Bosolakas
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:Kiekviename butelyje supakuota dovanų dėžutė, 6 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:8000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
11

Specialusis Bosolac laipsnis Brendis XO yra distiliuojamas Prulho Prancūzijoje, sumaišomas ir išpilstomas į butelius Kinijoje. Egzotiškos vynuogės, medžiagos ir technologijos garantuoja unikalų skonį. Rankų darbo stiklinis butelis suteikia elegancijos. Klientai jį vertina kaip gerą pasirinkimą vakarėliams ir šventėms. Nenuostabu, kad jums patiks sodrus skonis ir šiek tiek stiprus iš pradžių.


22

33


44

55

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

5

10

66

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramonės parke Liuyang mieste. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramoniniame parke Liuyang mieste, kurio plotas yra 23259.67 kvadratiniai metrai. 5 dideli pastatai, kurių kiekvieno statybos plotas yra apie 5000 kvadratinių metrų. Tai pirmasis didelio masto vieno salyklo viskis spirito varykla Kinijoje.Ir tai ketvirtoji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Liquor Group.

1. Ar tikrai šiam brendžiui 6 metai?

Taip, specialios klasės brendis distiliuotas ir sumaišytas Prancūzijoje, brandintas Prancūzijoje ąžuolo statinėje ilgiau nei 6 metus. Ir Botting Kinijoje, Goalong Liquor group.

2. Ar galime etiketėje naudoti savo logotipą ar dizainą?

Taip, mes priimame individualų dizainą. Taip pat turime dizainerių komandą, kuri padės jums kurti.

3. Koks buteliuko tūris?

Po ranka turime 700 ml buteliuką. Galime atidaryti jūsų įgalioto butelio formą.

4. Koks yra pelėsių atidarymo ciklas ir kaina?

Mūsų pelėsių atidarymo ciklas paprastai trunka apie dvi savaites, padalintas į mechaninius butelius ir rankinius butelius, o kaina yra nuo 300 iki 1500 JAV dolerių. Atsižvelgdami į ilgalaikį bendradarbiavimą ateityje, galime apsvarstyti pirmojo didelio užsakymo formos atidarymo mokesčio grąžinimą.

5. Ką daryti, jei gabenant į vietinę vietovę prekės yra labai pažeistos?

Mūsų pakuotė tinka tarptautiniam transportavimui, o žalos lygis yra labai mažas. Nufotografuokite ir surinkite įrodymus per 2 valandas nuo prekės gavimo. Mes kompensuosime kitą užsakymą, atsižvelgdami į faktinius nuostolius.

6. Ką daryti, jei dėl netinkamų procesų ar gamybos, turinčios įtakos pardavimui, vyno nutekėjimas ir etiketės klaidos?

Kadangi ženklinimas atliekamas mašina, klaidų diapazonas yra labai mažas ir

sunku įžvelgti klaidą plika akimi, todėl galite būti ramūs. Kalbant apie vyno nutekėjimo problemą, kadangi dangtis buvo daug kartų patobulintas, vyno nutekėjimo galimybė yra labai maža. Jei tai tikrai dėl gamyklinių priežasčių, nufotografuokite kaip įrodymą ir mes esame pasirengę prisiimti atitinkamą atsakomybę.

7. Klientai mūsų rinkoje labai atstumia kinišką maistą, nes Kinijoje daug maisto problemų, kaip panaikinti galutinės rinkos abejones?

Esant poreikiui galime bendradarbiauti su QS testavimu ar kitais tarptautiniu mastu sertifikuotais BV, trečiųjų šalių patikrinimais ir tt Absoliučiai garantuojame kokybę. Palyginti su kitais pagrindiniais stipriųjų gėrimų prekių ženklais, mūsų produktai yra ekonomiški. Kaina nedidelė, o kokybė garantuota. Tikiu, kad tai tikrai padės jums atverti didesnę rinką.

8. Ką daryti, jei yra skirtumas tarp birių vynų

ir paragauti vyno? Kiekvieną kartą siunčiant pavyzdį, mes pritvirtiname atitinkamą etiketę ir saugosime kopiją ant įmonės pavyzdinio stendo. Gaminant didmenines prekes, mes dislokuojame ir gaminame pagal pavyzdžius, todėl jūsų svarstomos problemos iš esmės nėra.

9. Noriu nusipirkti 6 butelius viskis. Ar jūsų įmonė gali teikti grynųjų pinigų pristatymo paslaugą?

Kadangi vynas yra pavojingas ir trapus, nerekomenduojame pirkti 6 butelių. Pirmiausia galite išbandyti vieną buteliuką. Dėl vietinio greitojo pristatymo grynaisiais nepriimame.

10. Kiek patikrinimų galima atlikti viso gamybos proceso metu ir kiek pilnų patikrinimų?

Kiekviena mūsų pareigybė atliks abipusį patikrinimą ir savikontrolę. Be to, atliekami 2 atsitiktiniai patikrinimai

ir 1 pilnas patikrinimas.

Detalės
2
3
4
5
6
TYRIMAS