Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Naujienos>Įmonės naujienos

„Bendras vystymasis bendrai ateičiai“ ,Goalong spirito varykla, eksponuojama 3-ojoje Kinijos ir Afrikos ekonomikos ir prekybos parodoje 2023

2023-07-03

Šviečia saulė, Čangša savo šiluma pasitinka Afrikos svečius iš toli. Nuo birželio 29 d. iki liepos 2 d. Čangšos tarptautiniame konferencijų ir parodų centre vyko 3-oji Kinijos ir Afrikos ekonomikos ir prekybos paroda, kurios tema buvo „Bendra plėtra bendrai ateičiai“. „Goalong“ varykla šioje konferencijoje eksponavo su nauju tautiniu stiliumi ir atnešė įvairių vieno salyklo viskis produktai, skirti draugams iš įvairių šalių išbandyti ir suprasti viskio skonį, priklausantį Liuyang of Hunan.

图片 1_ 副本
图片 2_ 副本

„China-Africa Business Expo“ yra didžiausia ekonominio ir prekybos bendradarbiavimo platforma pagal Kinijos ir Afrikos bendradarbiavimo forumą. 3-oji Kinijos ir Afrikos verslo paroda, kurią kartu organizuoja Hunano provincijos liaudies vyriausybė ir Prekybos ministerija, yra viena svarbiausių mainų tarp Kinijos ir Afrikos šalių šiais metais ekonomikos ir prekybos srityje. Kinijos ir Afrikos ekonomikos ir prekybos paroda yra svarbus Kinijos ir Afrikos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo mechanizmas ir svarbus vietos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Afrika langas, kuris yra labai svarbus Kinijai skatinant aukšto lygio atsivėrimą ir kuriant naują. vystymosi modelis. Per šią parodą turėsime galimybę giliai bendrauti su Kinijos ir Afrikos vyriausybės pareigūnais, verslininkais ir ekonomikos bei prekybos specialistais, aptarti bendradarbiavimo galimybes ir toliau stiprinti ekonominius ir prekybos ryšius tarp Kinijos ir Afrikos. Pasinaudosime šia galimybe pademonstruoti „Goalong Spirits Group“ prekės ženklo galią, produkto savybes ir novatorišką stiprumą bei įnešti naujo gyvybingumo Kinijos ir Afrikos ekonominiam ir prekybos bendradarbiavimui.

图片 3_ 副本
图片 4_ 副本

(Užsienio įmonių draugai apsilankė „Goalong“ distiliavimo gamyklos stende, kad pasiektų bendradarbiavimą)

图片 5_ 副本
图片 6_ 副本
图片 7_ 副本

(Vyriausybių, komercinių biurų ir įmonių asociacijų vadovai lankėsi Goalong distilerijos stende ir ragavo Goalong viskio gaminių)

Siekdama užtikrinti geriausią šios parodos rezultatą, „Goalong“ spirito varykla pasiruošė iš anksto. Visais aspektais pademonstravome savo gaminių asortimentą ir proceso ypatybes, supažindinome savo klientus ir partnerius su unikaliu distiliavimo procesu ir viskio kultūra. Tuo pat metu taip pat aktyviai suprantame Centrinės Afrikos rinkos poreikius ir tendencijas bei teikiame individualizuotus viskio produktus pagal skirtingų regionų skonio nuostatas, kad patenkintume vartotojų poreikius. Parodos metu, Goalong vieno salyklo viskis sulaukė daug pasiūlymų ir nuomonių, kurios suteikė svarbios pagalbos būsimai gaminių gamybai ir procesų kontrolei.

图片 8_ 副本
图片 9_ 副本
图片 10_ 副本
图片 11_ 副本

Liepos 1 d. turėjome garbės dalyvauti specialiame Hunano afrikietiškų produktų ir turizmo piršlybų susitikime. Kaip viena iš Hunano vyriausybės vykdomų veiklų, šiuo piršlybų susitikimu siekiama sustiprinti Hunano ir Afrikos šalių ekonominį ir prekybinį bendradarbiavimą bei skatinti abiejų šalių mainus ir bendradarbiavimą prekių prekybos ir turizmo srityse. „Goalong Group“ įkūrėjas ponas Alanas ir „Goalong Group“ užsienio prekybos vadovė ponia Joanna atstovavo „Goalong Group“ susitikimui su kiniško viskio produktais, turtingais vietinėmis Liuyang ypatybėmis, ieškodami partnerių su Afrikos rinka ir tyrinėdami naujus verslus. galimybes kartu.

图片 12_ 副本

Kinijos (Čangšos) ir Afrikos ekonomikos ir prekybos derinimo konferencija yra svarbi platforma tiek Kinijai, tiek Afrikai. Šiame piršlybų susitikime „Goalong Group“ užsienio prekybos ir komercijos darbuotojai draugiškai bendravo su Afrikos verslo asociacijomis ir Afrikos įmonėmis, demonstravo mūsų prekės ženklo įvaizdį ir produktų pranašumus, aptarė bendradarbiavimo galimybes su verslininkais ir partneriais iš Afrikos, skatino tolesnę Kinijos plėtrą. - Afrikos ekonominis ir prekybinis bendradarbiavimas.

图片 13_ 副本
图片 14_ 副本

Viskį kaip priemonę nutiesti abipusio supratimo ir bendradarbiavimo tiltui, „Goalong Distillery Group“, kaip Kinijos įmonė, aktyviai reaguoja į iniciatyvą „Diržas ir kelias“ ir savo išmintimi bei stiprybe prisideda prie Kinijos ir Afrikos bendradarbiavimo. pademonstruoti ypatingą kiniško viskio skonį. Dalyvavimas Kinijos ir Afrikos verslo ir prekybos parodoje yra svarbus „Goalong“ spirito varyklos etapas. Pirmiausia laikysimės kokybės koncepcijos ir visiškai pademonstruosime unikalų Hunan viskio žavesį ir pranašumus Kinijoje. Aktyviai sieksime susitikti su Kinijos ir Afrikos įmonėmis bei partneriais, tyrinėsime bendras verslo galimybes, skatinsime kultūrinius mainus tarp Kinijos ir Afrikos. Taip pat tikimės per šią mugę susitikti su daugiau panašiai mąstančių įmonių ir partnerių, išnagrinėti naujas viskio pramonės plėtros galimybes su viskio pramonės ekspertais namuose ir užsienyje, draugais iš visų Kinijos ir Afrikos visuomenės sluoksnių, bendradarbiaujant reklamuojant tarptautinės spiritinių gėrimų pramonės Kinijoje ir Afrikoje klestėjimą bei šviesios Kinijos ir Afrikos ekonominio ir prekybos bendradarbiavimo ateitį!

图片 15_ 副本