Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Naujienos>Įmonės naujienos

Vieno salyklo viskis „Goalong“ sužavėjo Čingdao

2023-07-14

图片 1

8 m. liepos 2023 d. Čingdao olimpinio buriavimo centro tarptautiniame konferencijų centre atidarytas Tsingtao tarptautinis viskio festivalis! Renginyje pristatomi naujausi Kinijos viskio gamybos pramonės pasiekimai. Šiame labai lauktame renginyje Goalong vieno salyklo viskis buvo žavėtas dėl savo išskirtinės kokybės ir unikalaus skonio.

图片 2

Renginys subūrė daugybę viskio gamintojų, entuziastų ir pramonės ekspertų iš šalies ir užsienio. „Goalong Distillery“ aktyviai dalyvavo dalinantis inovatyviomis technologijomis, patirtimi ir įžvalgomis, kartu diskutuojant apie Kinijos viskio pramonės plėtrą. Nuolat tobulindami gamybos standartus ir novatoriškas technologijas, sėkmingai sukūrėme unikalų kinišką Goalong vieno salyklo Viskis su išskirtinėmis savybėmis ir unikaliu skoniu Goalong viskis buvo eksportuojamas į tarptautinę rinką. „Goalong Group“ tiki, kad „Goalong Whisky“ ateityje tikrai taps pasaulinio viskio Kinijoje vizitine kortele.

图片 3图片 4

Šiam viskio festivaliui „Goalong Group“ kruopščiai paruošė „Crown“. vieno salyklo viskis brandinami įvairių rūšių ąžuolo statinėse, pavyzdžiui, chereso statinėse, brendžio statinėse ir Tenesio burbono statinėse iš viso pasaulio. Šie skirtingi Goalong viskio stiliai atnešė naujovišką skonį šalies ir užsienio viskio gamintojams bei pramonės entuziastams, o daugeliui gėrėjų atnešė unikalią viskio ragavimo šventę.

图片 5

Viskis yra ne tik gėrimas, bet ir kultūra bei gyvenimo būdas. Goalong viskis iš Hunan Liuyang bus įsipareigojęs diegti kiniško viskio naujoves ir integruoti pasaulines viskio technologijas ir kultūrą, kad vietinis viskis pasauliui švytėtų „The Times“ šviesoje.

图片 6图片 7