Visos kategorijos
šoninis skydelis

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Grupės profilis

Grupės įvadas

Pagrindinė Goalong veikla Alkoholinis gėrimas (Grupė) yra gamyba ir pardavimas tarptautinių spiritas (toks kaip viskis, brendžio, degtinės, džino, romo), taip pat prekių ir technologijų importas ir eksportas.

„Goalong“ alkoholinių gėrimų prekės ženklas buvo pasiūlytas 2011 m. Sukurti pirmąjį Kinijos tarptautinį alkoholinių gėrimų prekės ženklą, po kurio buvo įkurta JK „Goalong Liquor Group Company“ ir pradėta registruoti prekės ženklas „Goalong“. Anglų prekės ženklas „GOALONG“ yra „Gaolang“ homonimas. Jo reikšmė yra nuolatinis agresyvumas ir drąsus žengimas į priekį, o tai taip pat yra „Goalong Spirit“ verslumo stimulas.

Turi beveik 100 darbuotojų (2018 m.), 50 turi bakalauro laipsnį ar aukštesnį, 3 - su magistro laipsniu ar daugiau ir 8 - su profesiniais ir techniniais pažymėjimais.

„Goalong Liquor“ visus šiuos metus pirmauja vidaus alkoholinių gėrimų eksporto srityje.

Šiuo metu yra penkios molekulinės įmonės, dvi ofšorinės kompanijos, tiesiogiai priklausančios užsienio šalių jurisdikcijai, tiesiogiai susijusios su „Goalong Liquor Group“.


„Goalong“ alkoholinių gėrimų grupė

„Bingo Bosolac“ alkoholinis gėrimas „Sarl“.
JK „Goalong Liquor Group Co., Ltd.“
Hunan Goalong alkoholinių gėrimų Co., Ltd.
Changsha Goalong Liquor., Ltd.
„Changsha Bingo Liquor Co., Ltd.“
„Shenzhen Goalong Liquor Co., Ltd.“
Liuyang Goalong alkoholinių gėrimų varykla, Ltd.

„Goalong“ varykla

„Liuyang Goalong“ alkoholinių gėrimų varykla Co., Ltd. yra vieno langelio profesionali tarptautinė alkoholinių gėrimų gamintoja Kinijoje, kurią 2018 m. Investavo JK „Goalong Group“, daugiausia gamindama ir eksportuodama viskį, brendį, degtinę, džiną, likerius ir kitus alkoholinius gėrimus. įsikūręs dviejų orientuotų pramonės parke Liuyang mieste, tai 1-oji pagal dydį vieno salyklo viskio varykla Kinijoje, taip pat 4-oji varykla, kurią investavo „Goalong Group“, su pažangiausia ir modernizuota įranga bei aukšto lygio valdymo sistema, atstovaujančia grupės 4-asis tarptautinis pristatymo lygis, daugiausia dėmesio skiriant kiniško viskio gamybai ir privačių etikečių gėrimų paslaugoms klientams iš užsienio ir užsienio.

                       

Viskio varykla yra Liuyang kalnų vietovėje, kuri labai tinka viskiui distiliuoti dėl kokybiško vandens ir malonios aplinkos; Geros kokybės vanduo su mažesniu elektrolizės rodikliu ir be ištirpusių druskų, kad alkoholiniai gėrimai būtų švarūs, švarūs, minkšti ir švelnūs, jis nepakenks kūnui, kai jais mėgausitės.

                       

„Goalong Group“ yra pirmoji, gaminanti ir kurianti vieno salyklo viskį Kinijoje. Šiuo metu Kinijoje pirmauja jos MTTP ir gamybos lygis. Bendrovė nuo 1 m. Suformavo vidaus rinką ir eksportą kaip pagrindinę verslo rūšį, pirmaujančią pardavimus 2009 metus iš eilės. 7 saugumo incidentų, 0% aptarnavimas po pardavimo. Mes išlaikėme FDA ir ISO, QS ir HACCP sertifikatus ir eksportavome savo produktus į daugiau nei 100 šalių ir įgijome gerą reputaciją, pavyzdžiui, Rusijoje, Amerikoje, Vokietijoje, Filipinuose, Panamoje, Meksikoje, Suriname, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir kt.

                       

Visi mūsų produktai gali būti atspausdinti naudojant JK arba Prancūzijos brūkšninį kodą, su aukštos kokybės žaliavomis ir pakuotėmis. Kokybė yra siela, o klientas visada yra pirmas, mes daugiausia grindžiami ilgalaikiu verslu ir draugiškais, kaip naudingi santykiai su klientais. Turime didelę parodų patirtį ir pelnėme daug geros reputacijos visame pasaulyje.

                       

Londone ponas Alanas įkūrė prekės ženklą „Goalong“ reiškia „eiti į priekį“, o jo logotipas simbolizuoja „Goalong“ kultūrą, būkite ištikimi ir drąsūs turėdami svajonių, kovodami ir „Goalong“ dėl svajonių! Šiuo metu turime keturis prekės ženklus: „Goalong“ viskį, „Bosolac“ brendį, „Dviprasmišką“ degtinę ir „MonaFrcc“ džiną. „Goalong“ taip pat yra pirmasis Kinijos „Single Malt Whisky“ prekės ženklas Kinijoje.

                       

„Goalong“ yra skambus alkoholinių gėrimų prekės ženklas, kuriant prekės ženklą buvo atlikta puiki misija. Praėjo daug metų, „Goalong“ šūkis niekada nepasikeitė. Nuolat laimėti pagyrų ir pripažinimą stipriųjų gėrimų rinkoje pasaulyje, o tai daro prakaitą ir pastangas prasmingesnes.

                       

Mes, tikslo svajonėms!

Įmonės kultūra

Įmonės struktūra