Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Likeriai

Tamsiai rožinė rožinė ličio skonio likeris 700ml / 375ml 17% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Tamsi rožė
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:10000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
1_ 副本
2_ 副本


3_ 副本
4_ 副本

Šis DARK ROSE rožinis likeris yra silpnasalkoholis vyno, kurio tūrio 17 proc. 700 ml ir 375 ml yra dvi jūsų pasirinkimo specifikacijos. Šis likeris yra baltasis vynas, gaminamas su brendžiu, viskis, degtinės ir džino, ir naudojamas įvairių skonių baltojo vyno maišymui. Kaip alkoholinis gėrimas, jame yra mažai alkoholio, kokso anglies spalvos, unikalaus kvapo ir saldaus skonio.

Konkurencingas pranašumas:

mažai alkoholio turinčių alkoholinių gėrimų

Lengvas gėrimas

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramonės parke Liuyang mieste. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramoniniame parke Liuyang mieste, kurio plotas yra 23259.67 kvadratiniai metrai. 5 dideli pastatai, kurių kiekvieno statybos plotas yra apie 5000 kvadratinių metrų. Tai pirmasis didelio masto vieno salyklo viskis spirito varykla Kinijoje.Ir tai ketvirtoji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Liquor Group.


Detalės
2
3
4
5
6
TYRIMAS