Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Likeriai

„Dark Rose“ šampanas 700ml / 375ml 3.5% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Tamsi rožė
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:10000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
11

Šis vyno šampano „DARK ROSE“ vynas yra mažai alkoholio turinčio vyno, kurio tūris yra 3.5 tūrio proc. Jūsų pasirinkimui yra dvi 700 ml ir 375 ml specifikacijos. Šis šampanas yra skaidrus ir skaidrus, be jokių suspenduotų medžiagų. Skonis yra švelnus ir elegantiškas, gražus, harmoningas ir vaisinis.


Konkurencingas pranašumas:

silpnas alkoholinis gėrimas.

Lengvas gėrimas.


22

33

44
55

profesionalus viskio varykla ir alkoholinių gėrimų gamintojas, brendžio, degtinės, džino, likerio, sodos, kokteilių ir amatų alaus eksportuotojas. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį

5

55 – 副本

Klientai, kurie sako, kad gera, yra tikrai geri. Sukurkime pamatą kokybiškai, garantuokime paslaugų teikimą, kurkime pasitikėjimą ir kartu eikime rytojaus šlovės link.

8

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių gaminių nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

10

9

„Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.“ yra profesionalus tarptautinis alkoholinių gėrimų gamintojas Kinijoje, į kurį 2018 m. investavo JK „Goalong Group“, daugiausia gaminanti ir eksportuojanti viskį, brendį, degtinę, džiną, likerį ir kitus alkoholinius gėrimus. Įsikūręs Liuyang miesto dviejų orientuotų pramonės parke, tai pirmasis pagal dydį vieno salyklo viskis distiliavimo gamykla Kinijoje, taip pat 4-oji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Group, turinti pažangiausią ir moderniausią įrangą bei aukšto lygio valdymo sistemą, atstovaujančią 4-ajam grupės tarptautiniam pristatymo lygiui, daugiausia dėmesio skiriant Kiniškas viskis alkoholinių gėrimų gamybos ir privačių prekių ženklų paslaugos klientams iš šalies ir užsienio.

4

6

Detalės
2
3
4
5
6
TYRIMAS