Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Likeriai

Green Dragonfly soda likeris 275ml 3.7% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:ŽALIOJI DRAKONAI
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:24 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:10000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
1_ 副本
2_ 副本


3_ 副本
4_ 副本

Su šiais miežiais pristatome pagarbą klasikiniams darbamskukurūzų degtinė. 4 kartus distiliuojant ir 6 kartus filtruojant, tai yra daugiau nei gerai. Naujasis „Ambiguous“ yra „Goalong Liquor Group“ naujovė, turintis patentuotą tikslaus srauto piltuvą, 316 nerūdijančio plieno spyruoklę, maistinį PE plastiką ir blizgantį logotipą.

Konkurencingas pranašumas:

mažasalkoholis alkoholinis gėrimas

Lengvas gėrimas

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramonės parke Liuyang mieste. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. yra dviejų tipų pramoniniame parke Liuyang mieste, kurio plotas yra 23259.67 kvadratiniai metrai. 5 dideli pastatai, kurių kiekvieno statybos plotas yra apie 5000 kvadratinių metrų. Tai pirmasis didelio masto vieno salyklo viskis spirito varykla Kinijoje.Ir tai ketvirtoji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Liquor Group.


Detalės
2
3
4
5
6
TYRIMAS