Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Degtinė ir džinas

„Goalong Royal“ degtinė „Carlston“ 700 ml 40% abv 700 ml 40% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Dviprasmiškas
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:10000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
未 标题 -2_ 副本
Goalong degtinė su šiais miežiais-kukurūzų degtinėTris kartus distiliuota ir keturis kartus filtruota beržo anglis, gryna ir šviežia, siūlomi produktai yra išskirtinės degtinės, supakuotos į energingą dizainą. Sodrūs skoniai ir skoniai, harmoningai derinami su kitais gėrimais ir yra labai populiarūs tarp jaunų vartotojų.
SkonisOriginalus skonis ir pritaikytas skonio skonis 
SkonisTraškiai minkštas ir ilgalaikis, lygus ir gaivus įėjimas 
11
22

1640163039396914.webp_副本

„Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.“ yra profesionalus tarptautinis alkoholinių gėrimų gamintojas Kinijoje, į kurį 2018 m. investavo JK „Goalong Group“, daugiausia gaminanti ir eksportuojanti viskį, brendį, degtinę, džiną, likerį ir kitus alkoholinius gėrimus. Įsikūręs Liuyang miesto dviejų orientuotų pramonės parke, tai pirmasis pagal dydį vieno salyklo viskis distiliavimo gamykla Kinijoje, taip pat 4-oji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Group, turinti pažangiausią ir moderniausią įrangą bei aukšto lygio valdymo sistemą, atstovaujančią 4-ajam grupės tarptautiniam pristatymo lygiui, daugiausia dėmesio skiriant Kiniškas viskis alkoholinių gėrimų gamybos ir privačių prekių ženklų paslaugos klientams iš šalies ir užsienio.

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių produktų nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

Dažnai užduodami klausimai

1. Ar galite pagaminti skirtingo skonio degtinę?

Taip, kaip mūsų klientas galime pagaminti įvairaus skonio degtinę. Like Šokolado skonio, ličių skonio, migdolų skonio, arbūzo skonio, mango skonio ir žalių obuolių skonio. Visos tos degtinės, kurias gaminome savo klientui.

2. Ar galime etiketėje naudoti savo logotipą ar dizainą?

Taip, mes priimame individualų dizainą. Taip pat turime dizainerių komandą, kuri padės jums kurti.

3. Koks buteliuko tūris?

Po ranka turime 700 ml buteliuką. Galime atidaryti jūsų įgalioto butelio formą.

4. Koks yra pelėsių atidarymo ciklas ir kaina?

Mūsų pelėsių atidarymo ciklas paprastai trunka apie dvi savaites, padalintas į mechaninius butelius ir rankinius butelius, o kaina yra nuo 300 iki 1500 JAV dolerių. Atsižvelgdami į ilgalaikį bendradarbiavimą ateityje, galime apsvarstyti pirmojo didelio užsakymo formos atidarymo mokesčio grąžinimą.

5. Ką daryti, jei gabenant į vietinę vietovę prekės yra labai pažeistos?

Mūsų pakuotė tinka tarptautiniam transportavimui, o žalos lygis yra labai mažas. Nufotografuokite ir surinkite įrodymus per 2 valandas nuo prekės gavimo. Mes kompensuosime kitą užsakymą, atsižvelgdami į faktinius nuostolius.

6. Ką daryti, jei dėl netinkamų procesų ar gamybos, turinčios įtakos pardavimui, vyno nutekėjimas ir etiketės klaidos?

Kadangi ženklinimą valdo mašina, klaidų diapazonas yra labai mažas, o klaidą sunku pamatyti plika akimi, todėl galite būti ramūs. Kalbant apie vyno nutekėjimo problemą, kadangi dangtis buvo daug kartų patobulintas, vyno nutekėjimo galimybė yra labai maža. Jei tai tikrai dėl gamyklinių priežasčių, nufotografuokite kaip įrodymą ir mes esame pasirengę prisiimti atitinkamą atsakomybę.

7. Klientai mūsų rinkoje labai atstumia kinišką maistą, nes Kinijoje daug maisto problemų, kaip panaikinti galutinės rinkos abejones?

Esant poreikiui galime bendradarbiauti su QS testavimu ar kitais tarptautiniu mastu sertifikuotais BV, trečiųjų šalių patikrinimais ir kt.Absoliučiai garantuojame kokybę. Palyginti su kitais pagrindiniais stipriųjų gėrimų prekių ženklais, mūsų produktai yra ekonomiški. Kaina nedidelė, o kokybė garantuota. Tikiu, kad tai tikrai padės jums atverti didesnę rinką.

8. Ką daryti, jei yra skirtumas tarp birių vynų

ir paragauti vyno? Kiekvieną kartą siunčiant pavyzdį, mes pritvirtiname atitinkamą etiketę ir saugosime kopiją ant įmonės pavyzdinio stendo. Gaminant didmenines prekes, mes dislokuojame ir gaminame pagal pavyzdžius, todėl jūsų svarstomos problemos iš esmės nėra.

9. Noriu nusipirkti 6 butelius viskio. Ar jūsų įmonė gali teikti grynųjų pinigų pristatymo paslaugą?

Kadangi vynas yra pavojingas ir trapus, nerekomenduojame pirkti 6 butelių. Pirmiausia galite išbandyti vieną buteliuką. Dėl vietinio greitojo pristatymo grynaisiais nepriimame.

10. Kiek patikrinimų galima atlikti viso gamybos proceso metu ir kiek pilnų patikrinimų?

Kiekviena mūsų pareigybė atliks abipusį patikrinimą ir savikontrolę. Be to, atliekami 2 atsitiktiniai patikrinimai

ir 1 pilnas patikrinimas.


Detalės
2
3
4
TYRIMAS