Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Viskis

„Goalong 1st Chinese“ vieno salyklo viskis 700ml / 750ml 40% abv


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Eiti toliau
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:Kiekviename butelyje supakuota dovanų dėžutė, 4 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:3000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas
1
2


Po tradicinio proceso salyklas sumalamas, sucukrinamas, o vėliau 16 valandas fermentuojamas patalpoje, kurioje pastovi 72 laipsnių temperatūra, o po to tris kartus distiliuojamas tradicine virdulio tipo distiliavimo mašina. Per laikotarpį ąžuolo statinėse suaugęs žmogus gali įsisavinti natūralų augalų aromatą ir išgauti gražią gintaro spalvą. Tuo pačiu metu jis taip pat gali sumažinti stiprią didelės koncentracijos alkoholio stimuliaciją. Įėjimas yra minkštas ir švelnus, o skonis yra sodrus ir švelnus.


3
4
5


2013 m., Goalong alkoholinių gėrimų grupė eksportavo gryną pelną ir vieno salyklo viskis. Produktas parduodamas garsiuose JAV prekybos centrų tinkluose. Mes priimame pritaikytus alkoholinius gėrimus ir pakuotes šiems produktams eksportuoti. Kaip prekės ženklo agentas eksportuotojas, mes suteiksime didžiausią kainos nuolaidą, kad laimėtume rinką.

Užsakyti procesas

Kompanijos profilis

„Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.“ yra profesionalus tarptautinis alkoholinių gėrimų gamintojas Kinijoje, į kurį 2018 m. investavo JK „Goalong Group“, daugiausia gaminanti ir eksportuojanti viskį, brendį, degtinę, džiną, likerį ir kitus alkoholinius gėrimus. Įsikūręs Liuyang miesto dviejų orientuotų pramonės parke, tai pirmasis pagal dydį vieno salyklo viskis distiliavimo gamykla Kinijoje, taip pat 4-oji spirito varykla, į kurią investavo Goalong Group, turinti pažangiausią ir moderniausią įrangą bei aukšto lygio valdymo sistemą, atstovaujančią 4-ajam grupės tarptautiniam pristatymo lygiui, daugiausia dėmesio skiriant Kiniškas viskis alkoholinių gėrimų gamybos ir privačių prekių ženklų paslaugos klientams iš šalies ir užsienio.

Kodėl verta rinktis mus

Pirmaujantis eksportas 7 metus iš eilės. Greitas pristatymas, garantuota kokybė ir puikus aptarnavimas po pardavimo. Suteikite jums penkių žvaigždučių apsipirkimo iš vieno langelio patirtį. Nė vienas iš rinkoje cirkuliuojančių gaminių nepatyrė jokių maisto saugos incidentų. Klientų apklausos pasitenkinimas viršija 90 proc. Priimame priežiūrą ir korekciją iš pasaulinių klientų ir profesionalių institucijų.

QA

1.Kiek metų yra šis viskis?

Šis viskis yra gryno salyklo viskis, gaminame patys ir brandiname ąžuolo statinėse mažiausiai 5 metus.

2. Ar galime etiketėje naudoti savo logotipą ar dizainą?

Taip, mes priimame individualų dizainą. Taip pat turime dizainerių komandą, kuri padės jums kurti.

3. Koks buteliuko tūris?

Po ranka turime 700 ml buteliuką. Galime atidaryti jūsų įgalioto butelio formą.

4. Koks yra pelėsių atidarymo ciklas ir kaina?

Mūsų pelėsių atidarymo ciklas paprastai trunka apie dvi savaites, padalintas į mechaninius butelius ir rankinius butelius, o kaina yra nuo 300 iki 1500 JAV dolerių. Atsižvelgdami į ilgalaikį bendradarbiavimą ateityje, galime apsvarstyti pirmojo didelio užsakymo formos atidarymo mokesčio grąžinimą.

5. Ką daryti, jei gabenant į vietinę vietovę prekės yra labai pažeistos?

Mūsų pakuotė tinka tarptautiniam transportavimui, o žalos lygis yra labai mažas. Nufotografuokite ir surinkite įrodymus per 2 valandas nuo prekės gavimo. Mes kompensuosime kitą užsakymą, atsižvelgdami į faktinius nuostolius.

6. Ką daryti, jei dėl netinkamų procesų ar gamybos, turinčios įtakos pardavimui, vyno nutekėjimas ir etiketės klaidos?

Kadangi ženklinimą valdo mašina, klaidų diapazonas yra labai mažas, o klaidą sunku pamatyti plika akimi, todėl galite būti ramūs. Kalbant apie vyno nutekėjimo problemą, kadangi dangtis buvo daug kartų patobulintas, vyno nutekėjimo galimybė yra labai maža. Jei tai tikrai dėl gamyklos priežasčių, kaip įrodymą paimkite nuotrauką ir mes norime prisiimti atitinkamą atsakomybę.

7. Mūsų rinkos klientai labai atstumia kinišką maistą, nes Kinijoje yra daug maisto problemų, kaip pašalinti galutinės rinkos abejones?

Jei reikia, galime bendradarbiauti su trečiųjų šalių tikrinimo ar kitų tarptautiniu mastu sertifikuotų BV, SGS ir kt.

garantuoti kokybę. Palyginti su kitais pagrindiniais stipriųjų gėrimų prekių ženklais, mūsų produktai yra ekonomiški. Kaina nedidelė, o kokybė garantuota. Tikiu, kad tai tikrai padės jums atverti didesnę rinką.

8. Ką daryti, jei skiriasi masinis vynas ir pavyzdinis vynas?

Kiekvieną kartą išsiųsdami pavyzdį, pritvirtinsime atitinkamą etiketę ir saugosime kopiją ant įmonės pavyzdinio stendo. Gaminant didmenines prekes, mes dislokuojame ir gaminame pagal pavyzdžius, todėl jūsų svarstomos problemos iš esmės nėra.

9. Noriu nusipirkti 6 butelius viskio. Ar jūsų įmonė gali teikti grynųjų pinigų pristatymo paslaugą?

Kadangi vynas yra pavojingas ir trapus, nerekomenduojame pirkti 6 butelių. Pirmiausia galite išbandyti vieną buteliuką. Dėl vietinio greitojo pristatymo grynaisiais nepriimame.

10. Kiek patikrinimų galima atlikti viso gamybos proceso metu ir kiek pilnų patikrinimų?

Kiekviena mūsų pareigybė atliks abipusį patikrinimą ir savikontrolę. Be to, atliekami 2 atsitiktiniai patikrinimai


Detalės
2
3
4
5
6
7
TYRIMAS