Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Produktai>Viskis

Goalong CAGURA viskis, brandintas natūralaus ąžuolo statinėje


Vieta Kilmės šalis:Kinija
Gamintojas Vardas:Eiti toliau
Mažiausias užsakymo kiekis:Vienas konteineris
Pakavimo informacija:Kiekviename butelyje supakuota dovanų dėžutė, 12 buteliai / dėžutė
Pristatymo laikas:Pristatymas per 7 dienas po patvirtinimo
Apmokėjimo sąlygos:T / T, LC, OA
Pateikti Gebėjimas:8000 dėžutės per dieną

Mažiausias užsakymo kiekis:

12000


Aprašymas

Goalong Cagura viskis premija spiritiniai gėrimai

40%VOL 700ML/BUTELIUKAS

1. Spalva: šviesiai auksinė

2. Kvapas: karamelė su ąžuolo skrudinto aromato

3. Skonis: Sausa burna, šiek tiek saldus poskonis

4. Patraukli kaina iš alkoholinių gėrimų varyklos

5. Pakankamai atsargų

Gyvenime reikia gyventi su laime ir meile, toks gyvenimas vertas mūsų ilgesio. Laimė dažnai kyla iš paprastumo. Su geru draugu atsineškite butelį gryno salyklo viskio Goalong ir žiūrėkite įdomų žaidimą.Pagirkime tostą už laimę.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co, Ltd yra profesionali tarptautinių alkoholinių gėrimų gamintoja. Kuris yra 1 pagal dydį vieno salyklo viskis distiliavimo gamykla Kinijoje, taip pat 4-oji spirito varykla, į kurią investavo „Goalong Group“. „Goalong Group“ naudoja „intelligentlu“ centro kontroliuojamą distiliavimo procesą, 15 tonų aukštos kokybės spiritinių gėrimų per dieną. Turėkite 8 automatines gamybos išpilstymo linijas, 10,000 XNUMX gatavų produktų tiekimo į rinką.

„Goalong Group“ turi profesionalią tarptautinę kokybės valdymo komandą, griežtai laikančią tarptautinę kokybės valdymo sistemą, ISO ir RVASVT sertifikatus. Pasitikėjimas prasideda nuo kokybės.

„Goalong Group“ teikia vieno langelio alkoholinių gėrimų paslaugas ir turi trečiosios tarptautinės kartos pristatymo galimybes. Nuo 3 m. „Goalong Group“ pirmauja viskio, brendžio ir degtinės eksporte 2009 metus iš eilės.

„Goalong“ viskis ir brendis eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio šalių, be saugumo avarijų, 100 % aptarnavimas po pardavimo.


Detalės
2
3
4
5
6
TYRIMAS